HomeAutoHandel – pozyskiwanie ofert poniżej wartości rynkowej z lzxMotoryzacja lzxAutoHandel – pozyskiwanie ofert poniżej wartości rynkowej z lzx

AutoHandel – pozyskiwanie ofert poniżej wartości rynkowej z lzx

Pozyskanie ofert samochodów będących prawdziwymi okazjami jest możliwe.

Takie oferty, tak jak każde inne okazje bardzo szybko znikają. Ważny jest czas reakcji na pojawienie się nowego ogłoszenia. Jeżeli jesteś pierwszą osobą, która dzwoni w sprawie nowego ogłoszenia to masz naprawdę duże szanse na to aby tą okazję wykorzystać.

Jak jako pierwszy odpowiedzieć na nowe ogłoszenie?

Można korzystać z powiadomień jakie oferują portale ogłoszeniowe jednak w praktyce takie powiadomienia przychodzą po czasie kilku godzin lub nawet kilkunastu, gdzie z punktu widzenia okazji jest już za późno.
Ciągłe ręczne odświeżanie listy ogłoszeń wymaga konieczności spędzania dużej ilości czasu. Przejdź do aplikacji LZX

Włącz monitorowanie ogłoszeń z LZX.pl i otrzymuj powiadomienia o nowych ogłoszeniach 2 minuty po ich dodaniu.

Aplikacja LZX to nowość, która pozwala monitorować ogłoszenia z wszystkich dużych polskich i zagranicznych portali ogłoszeniowych oraz aukcyjnych. Dzięki LZX możesz monitorować wiele portali na raz, otrzymywać natychmiastowe powiadomienia na email lub bezpośrednio na telefon. Proces monitorowania jest w pełni automatyczny, monitorowanie polega na śledzeniu przesłanych list interesujących Ciebie ogłoszeń oraz wysyłaniu powiadomienia gdy do tej listy będzie pasować kolejne ogłoszenie, dlatego znalezione ogłoszenia będą zgodne z Twoimi filtrami – innymi słowy, dostarczymy ogłoszenia jakich szukasz. Sama lista znalezionych ogłoszeń będzie dostaną w portalu LZX jak i w aplikacji mobilnej LZX.

Jak zacząć monitorować ogłoszenia z LZX i otrzymywać automatyczne powiadomienia?

W zależności od Twoich preferencji możesz użyć aplikacji dostępnej pod adresem www.lzx.pl i skonfigurować automatyczne monitorowanie na swoim komputerze lub też możesz zainstalować na swoim telefonie aplikację mobilną LZX dostępną dla urządzeń z systemem Android lub iOS